9/10 puanlı aksiyon oyunu Steam’de 200 liraya düştü!

Crytek, ilk olarak 2019 yılında erken erişime sunulan Hunt: Showdown için önemli değişiklikler planladığını açıkladı. Aksiyon-nişancı oyunu, 15 Ağustos tarihinde CryEngine 5.11’e geçerek büyük bir oynanış güncellemesi alacak. Bu güncelleme öncesinde ise Hunt: Showdown fiyatı yüzde 65 indirime girdi.

Hunt: Showdown fiyatı yüzde 65 indirimde

Crytek’e göre yeni motora geçiş; Hunt: Showdown için yeniden piyasaya sürülmesiyle eşdeğer olacak. Oynanış, grafikler, performans ve destek gibi birçok alanda iyileştirmeler vadediyor. Yeni motor, oyunun konsol ve PC için daha iyi optimize edilmesini sağlayacak.

Bu geçişin bir parçası olarak PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri için destek sona erecek. Bu kapsamda Hunt: Showdown’a yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de erişmek mümkün olacak.

Motor güncellemesine ek olarak Crytek, Hunt: Showdown’ın fiyatını da düşürdü. 11 Temmuz’dan itibaren indirime sunulan oyunun fiyatı 6,6 dolara kadar düştü. Bu da yüzde 65’lik bir indirimle birlikte 218 TL’ye satıldığı anlamına geliyor.

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: Intel i5-4590 @ 3.3GHz (4.Nesil) veya AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 TI veya AMD Radeon R7 370
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Crytek, oyunu daha düşük bir fiyat etiketiyle birlikte daha fazla kullanıcıya ulaştırmak istiyor. Güncelleme kapsamında yeni oyuncuları çekmeyi ve Showdown’ın kapasitesini büyütmeyi planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x