Borusan Grubu’nda 80’inci yıl kutlaması

Haliç Kongre Merkezi’nde binlerce Borusanlı’nın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Borusan, 80 yıllık deneyimiyle ‘200 yıllık grup olma misyonunu’ birleştirerek, “Biz aslında daha yeni başladık” mesajını verdi. 

1944 yılında İstikbal Ticaret ile temelleri atılan Borusan Grubu, 80. Yıl kutlamaları kapsamında tüm gün süren bir etkinlikte çalışanlarıyla bir araya geldi. 

Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık’ın kapanış konuşmasını yaptığı etkinlikte 750 drone ile yaklaşık 20 dakikalık bir performans gerçekleştirilirken Borusan Grubu’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı merhum Asım Kocabıyık’ın portresi de dronelar ile gökyüzünde yer aldı. Borusan Grup CEO’su Erkan Kafadar, “Bu sene 80. yılımızı kutlamaktan ötürü büyük bir gurur duyuyoruz. Bundan 80 yıl önce İstikbal Ticaret ile yola çıkan Borusan Grubu, bugün 3 kıta ve 11 ülkede üretim, makine ve güç sistemleri, otomotiv, lojistik, enerji olmak üzere 5 ana faaliyet alanında 14 binden fazla çalışanı ile değer yaratıyor. 200 yıllık şirket olma hedefimize ilerlerken faaliyet gösterdiğimiz alanlarda çalışmalarımıza devam ediyor, faydayı ve sürdürülebilirliği merkezimizde konumluyoruz” dedi. ● EKONOMİ SERVİSİ 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x